Kilit Parke ve Beton ürünleri üretim Fabrikası

Abeltaş Acıpayam Belediyesi Temizlik Ulaşım İnşaat Nakliyat Petrol Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketimizin en büyük İşletmesi olan Beton Ürünleri İşletmesidir. Acıpayam Belediyesinin işletmekte olduğu 20 li Kilit Parke ve beton tesisinin 10 yıllığına kiralayarak faaliyetlerine başlamıştır. İlk olarak daha modern ve tam otomatik 30 lu makine ile revize ederek Fabrikanın kapasitesini artırmıştır. ilçemizin tüm mahallelerini daha modern hale getirmek isteyen Başkanımızın Dr Hulusi Şevkan’ın “Tum mahallelerimiz aynı hizmeti alacak” düsturu ile gerektiğin 24 saat üretim yaparak belediyemizin kilit parke be bordür ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu doğrultuda un uygun fiyatı teklifini vererek Acıpayam belediyesinin Açtığı Kilit Parke ve Bordür alım ihalelerini almaktadır. Tesisimizde gerektiğinde beton boru ve sulu döküm parke imalatı da yapılmaktadır.

Acıpayam Kültür ve Düğün Salonları İşletmesi

İlçemizin Temel ihtiyaçların biri olan Kültür ve Düğün solunu ihtiyacı için Acıpayam Belediyesi 2016 yılında büyük bir yatırım yaparak 2016 yılı içinde Kır düğün Salonun Kısmını Bitirerek Acıpayamlıların Hizmetine sunmuştur. Kültür ve Düğün solunu kapalı kısmı da kısmen tamamlanmış olup hizmet vermektedir. İlçemizin Girişinde bulunan ve İlçemizin tanıtımın en iyi şekilde yapacak bir mimariye sahip olan Kültür ve Düğün solunu Acıpayam halkımızın eğlence, yemek toplantı ve toplantılarında tercih ettiği önde gelen mekanlar arasındadır. Halkımızın Mutlu günlerinde yanında olabilmek ve bu günlerini unutulmaz anlara dönüştürmek hizmet prensibi ile çalışmalarımız devam etmektedir.

Keloğlan Mağarası Turizm İşletmesi

İlçemizin ve bölgemizin önde gelen turistik yerlerinden Olan keloğlan Mağarasının ziyaretçilerin ağırlanması ve mağaranın gelecek kuşaklara kalması için gerekli bakımlarının yapılmasını sağlamak.

Adres: Dodurgalar Mah. Banraz Mevkii, 20800 Acıpayam/Denizli
Çalışma saatleri: 08:30 – 18:30

Ucarı Gölpark Restoran ve Mesirelik İşletmesi

İlçemizin doğal güzelliklerinden olan Ucarı Gölet’i çevre ve peyzaj düzenlemesi, doğal olanı koruyarak Halkımızın gezip zaman geçirebilecekleri alanların başında olacağına inanıyor ve halkımızı en iyi hizmeti veriyoruz. ADRES Ucarı Mah. Ucarı Sok. No:200 20800 ACIPAYAM/Denizli Türkiye

Evgara Piknik Yeri İşletmesi

Yıllardır Acıpayam halkımızın merkezde piknik yapmak için kullandığı Evgara Piknik Alnın 2014 yılında revize edilmişti. Belediye Başkanımız Dr. Hulusi Şevkan Beyin ve çalışma arkadaşlarının ortaya koyduğu güzel projelerden biri olan Piknik alanı kısa sürede işçiliğinin çoğunluğu belediye ekiplerince yapılarak ekonomik ve hızlı bir şekilde Acıpayam halkının hizmetine sunulmuştur. İş ve güncel hayattan sıkılan halkımız hafta sonları piknik yapıp vakit geçirebilecekleri çamların altında temiz havası gürültüden uzak sessiz bir alanların haline geldiği için halkımızın vazgeçilmez piknik mekanları arasında ilk sırayı almaktadır. Evgara Piknik alanında çocukların oynaya bileceği oyun alanları Halkımızın Spor yapabileceği yürüyüş ve koşu yolu, ruhumuzu dinlendireceğimiz şelalesiyle eşsiz bir yerdir. Aynı zamanda çeşitli etkinlikler için acık hava sahnesi de bulunmaktadır.

Tanyeri Parkı Kafetarya İşletmesi

Halkımızın ve İlçemize gelen misafirlerin daha nezih sağlıklı ve güler yüzlü hizmet alıp vakit geçirebilecekleri bir ortam sağlamak.

TOP